Facebook
Nuputaja OÜ eesmärk on esitleda ja tutvustada kliendile – õpetajale, lapsevanemale – õppevahendeid, mänge ja mänguasju, mille kasutamine muudab õppeprotsessi lihtsamaks ja huvitavamaks ning õppetulemuse rõõmutoovaks kõigile.

Tooted on jaotatud samuti nagu kooli õppeained - loodus, matemaatika, keeled, loovus ja käsitöö, muusika, sport - lisaks veel eelkooliõpe ja mänguasjad, mööbel ning mänguväljakud. Olulisel kohal on tooted logopeedidele ja eripedagoogidele: erinevad kaardikomplektid, tasakaalu ja sensoorika, hingamismehhanismide arendamise vahendid. Oleme uhked, et võime esitleda ka oma originaalset mängude seeriat – „Tunnid rebasepoiss Bonniga“. Antud õppevahendid on loodud, vormistatud ja välja antud Balti riikide pedagoogide ühise koostööna. Üha uued komplektid sellest seeriast rõõmustavad nii pedagooge Eestist, Lätist ja Leedust kui ka autoreid, kes on leidnud head vastuvõttu näitustel ja huvi teiste riikide (näiteks Tšehhi, Hispaania, Rumeenia ja Saksamaa) kolleegide seas. Meid aga innustab klientide heakskiit ja rahulolu, kes hindavad meie kaardikomplekte suhteliselt tagasihoidliku summa eest saavutatava hea tulemuse tõttu.

Olles selliste ettevõtete nagu UAB „Gudragalvis“ (LT), SIA „Gudra Galva“ (LV) grupi liige, on meil võimalus kasutada ühendatud kogemustepagasit haridusasutuste varustamise osas, samuti oskust edastada igasse kodusse õppeprotsessile loomingulise lähenemise idee tähtsust. Seepärast kutsume kõiki jagama oma arvamust, kommenteerima õppevahendite kasutamise tulemusi, andes sel viisil edasi teateid „pedagoogilt – pedagoogile“, „pedagoogilt – lapsevanemale“. Neid kommentaare võib lugeda antud kodulehelt.

Loodame, et teis tekitavad huvi meie originaaltooted märgi all „Tunnid rebasepoiss Bonniga“ ja  „Smartian“, aga ka selliste üldtunnustatud tootjate nagu GONGE, Winther (Taani), Morphun, SCOLA  (UK), Italveneta Didattica, Ludus (Itaalia), NATHAN (Prantsusmaa), HenBea (Hispaania), EDU - SCIENCE (Hong Kong), Blue Ribbon (Tai), Lellin (Hiina), Artec (Jaapan) õppevahendid ja mängud, mida me vahendame.