Facebook
Enam kui 5 aastaga omandatud töökogemus võimaldas meil välja valida tõeliselt hinnalised (hariduse mõttes) õppevahendid tootjate poolt pakutava valiku hulgast. Külastades mitmeid näitusi, nähes ja proovides rida vahendeid, suheldes õpetajatega, kes kasutavad neid, tekkis mõte ise luua õppevahendeid. Tänu loomingulistele, aktiivsetele ja autoriteetsetele spetsialistidele haridusvallas ilmusid esimesed kaardikomplektid logopeedidele ja eripedagoogidele. Hea vastukaja veenis meid mitte peatama alustatud tööd ning loominguline viirus nakatas kogu Gudragalvis´e meeskonda. Tänu paindlikult töötavatele Leedu trükikodadele, puutoodete valmistajatele ja  õmblusettevõtetele realiseerub üha rohkem uusi ideid. Teeb rõõmu, et antud tooted leidsid sooja vastuvõttu ka Eestis ja Lätis.

Meie meeskonna moto - teistest riikidest on lihtne tuua, aga ise teha on lõbusam!  Nii sai ettevõtete Gudragalvis,  Gudragalva ja  Nuputaja peamiseks hankijaks Leedu ettevõte  „Gudragalvis“.

Vaatamata sellele jätkub koostöö haridussektori tunnustatud tootjatega. Need tooted on omaks võetud nii lasteaedades kui kodudes:

Henbea Educativo (Hispaania) – elastsed plasttooted;

Thinkplay (Inglismaa) – Morphun´i konstrueerimissüsteem, mis sisaldab tähtede, numbrite ja joonistega konstruktoreid ja on teeninud mitmeid rahvusvahelisi auhindu;

Whinter (Taani) – tasakaalu- ja jämemotoorikavahendid (Gonge liin), kolmerattalised jalgrattad ja teised sõiduvahendid, mis on tunnustatud kogu maailmas;

Togu (Saksamaa) – sporditarbed: sensoorika-, võimlemis-, taastusravi- ja spordivahendid;

Blue ribbon (Tai) – ökoloogilisest puust tooted: arendavad mänguasjad, mängud, mis sobivad laste mängudeks rühmades;

ja paljud teised… me teeme koostööd enam kui 20 välismaise tarnijaga.