Noorte Loodusuurijate keskuse kasvandikud proovisid mõningaid meie poolt pakutavaid tooteid ja on valmis jagama oma tähelepanekuid.

Torso mini – leiab laialdast kasutust teooriatundides ja praktilistes töödes. Suurepärane õppevahend tervislike eluviisidega seotud harjumuste väljaarendamiseks. Eelkoolilapsed on huvitunud ja üllatunud, et kõhukesse nii palju ära mahub …
Lapsed õpivad eristama siseorganeid, mudelit lahti võtma ja kokku panema. Vanematele lastele sobib õppevahend inimese anatoomiaga tutvumiseks ja oma teadmiste kasutamiseks praktikas, näiteks, kuidas hingamise ajal kõhuga vahelihast lükata …

Kuulatlustoru tekitab huvi, kuidas töötavad siseorganid, lubab kontrollida oma füüsilist seisundit. Kuulatlustoru abil saab teha katseid: rahuliku mediteeriva hingamise käigus võib proovida hingata sisse ja välja iga nelja järjestikuse südamelöögi rütmis jm. Lastel on huvitav uurida südame tööd, hingamise häält, mis muutub erinevates olukordades: rahulikus olekus, pärast trenni, haiguse korral.
Kuulatlustoru koos Torsoga sobivad arstielukutset käsitleva teema arutamiseks.

Dünamo-taskulampi võib kasutada loomingulistes mängudes. Aga taskulamp aitab ka tunnetada ökoloogiliste ja tehniliste lahenduste võimalusi. Seda öko-aparaati võivad kasutada algkooli ja põhikooli õpilased. Dünamo-taskulambil on unikaalne omadus – ta töötab ilma patareideta! Tööle hakkab ta väga lihtsalt – käepidemel olevale klahvile vajutades. Lihtne, aga ebatavaline. Toote disain on meeldiv - läbipaistev korpus, mis paljastab saladused. Seega on võimalus demonstreerida aparaadi tööpõhimõtet, seda lahti võtmata. Võib proovida ka ise luua öko-aparaati.
Dünamo-taskulamp on hea abiline loodusuuringutel. Taskulambiga on mugav vaadelda raskesti ligipääsetavat pimedat puuõõnt või urgu, otsida sealt elu jälgi. Taskulamp on asendamatu, kui otsustate tutvuda linnumajaga ja uurida, kas seda oleks vaja puhastada.

Optiliste seadmete konstruktor on erinevate suurendusklaaside, plastosade ja hoidikute komplekt. Lapsed võivad osadest kokku panna binokli, mikroskoobi, teleskoobi, mis võimaldavad näha rohkem, tunnetada mikro- ja makromaailma saladusi. Seadme kokkupanek on omapärane pähkel, mille lahendamisel tunneb laps loomingu- ja avastusrõõmu. Avastusrõõm ei ole ainult tehniline, lähendades, näiteks, binokliga objekte, tekib suurepärane võimalus nautida imeilusat maastikuvaadet.