Facebook

Kevad on tulekul ja peagi tormavad kõik lapsed õue, et mängida liivakastis, kiikuda, turnida ja spordiga tegeleda. Milline mänguväljak Sulle meeldiks? Kasuta oma kujutlusvõimet ja joonista oma unistuste (spordi-) mänguväljak, kujunda paberil oma mängukeskus või kiigemudel.

Osalejad: pakume osalemist kõigile, nii lastele, kes on just piisavalt vanaks saanud, et liivakastis mängida, teismelistele, kes otsivad treeninguvõimalusi õues, kui ka vanematele, kes hoiavad silma peal oma laste ohutusel ja tervisel. Selleks, et mõnd head ideed saada, heitke pilk meie kataloogi Nuputaja Active.

Tööde esitamine: kõiki joonistusi ootame oma e-posti aadressile info@nuputaja.ee. Pildil peab olema osaleja, kasvataja või lapsevanema nimi. Samuti märkige ära õppeasutuse nimi, rühm või klass.

Tähtaeg: joonistusi võib saata kuni 21. maini. Hääletamine toimub 26.- 30. mail.

Auhinnad: 2 parimat joonistust valivad välja Nuputaja Facebook´i sõbrad, hääletades kõige enam meeldinud töö poolt, ja veel 2 tööd valib välja Nuputaja kollektiiv. Kõigile võitjatele on auhinnaks kupong väärtusega 15.- eur, millega saab teha oste meie e-poes www.nuputaja.ee.